Věrnostní program

Nový věrnostní program Snowboardelu

Po mnoha letech účasti na globálním věrnostním programu Sphere jsme se rozhodli tuto spolupráci ukončit a zprovoznit systém nový, náš vlastní. Doufáme, že bude pro naše zákazníky jednodušší, přehlednější a v konečném důsledku ještě výhodnější.
Všechny karty Sphere budeme i nadále akceptovat. Těm zákazníkům, kteří již mají kartu Sphere námi vydanou, bude tato karta vyměněna za kartu novou, naší Snowboardel Card. Tato nová karta je dvou provedeních, Silver a Gold, podle aktuálního dosaženého obratu na svém zákaznickém účtu dostanou ten správný typ odpovídající níže uvedeným pravidlům.

Jaké karty a jim odpovídající slevy tedy od teď akceptujeme:

Sphere card:
Sleva 10% na veškerý sortiment mimo slev, akcí, výprodejů, zvýhodněných kompletů a množstevních slev
Sleva 5% na jakýmkoliv způsobem zlevněné zboží (v eshopu označené Původní cena-Nová cena)
Nové Sphere card již nevydáváme, ale akceptujeme všechny bez ohledu na to kým jsou vydané

Snowboardel Card:
Nákupem zboží za minimálně 3000 Kč získáte Snowboardel Silver Card. Nákup za 3000 Kč je myšlen jednorázově, ne kumulativně !
S touto kartou získáte slevy v kamenných prodejnách i našem eshopu. Držitelé Snowboardel Silver Card po dosažení obratu 50 000,- Kč získají prémiovou Snowboardel Gold Card s ještě větší slevou.

Snowboardel Silver Card:
Sleva 15% na veškerý sortiment mimo slev, akcí, výprodejů, zvýhodněných kompletů a množstevních slev
Sleva 5% na jakýmkoliv způsobem zlevněné zboží (v eshopu označené Původní cena-Nová cena)

Snowboardel Gold Card:
Sleva 25% na na veškeré zboží mimo oddělení windsurfing, kite a snowboardový hardware, též kromě akcí, výprodejů, zvýhodněných kompletů a množstevních slev
Sleva 20% na vše z oddělení windsurfing a kite a snowboardový hardware (prkna, boty, vázání, chrániče, helmy)
Sleva 5% na jakýmkoliv způsobem zlevněné zboží (v eshopu označené Původní cena-Nová cena)

Důležitá informace pro registraci věrnostních karet v eshopu a držitele stávajících Snowboardel Sphere card:
Od 22.11.2012 začíná výměna starých Snowboardel Sphere Card za nové Snowboardel Card. Všichni zákazníci s dosaženým obratem a tomu odpovídající slevou 10-14% na staré kartě získají novou Snowboardel Silver Card. Zákazníci s dosaženým obratem a tomu odpovídající slevou ve výši 15-20% na staré Snowboardel Sphere kartě získají prémiovou kartu Snowboardel Gold Card.
Výměna karet probíhá v kamenných obchodech i při objednávkách v eshopu. Na prodejně je vše jednoduché – prodavač vše zařídí za vás. Pokud nakupujete i v eshopu, postupujte pak při registraci nové karty kterou jste dostali stejně jako eshopoví zákazníci:
Při eshopových objednávkách zákazníci dostanou novou kartu automaticky s první eshopovou objednávkou. Po obdržení karty je potřeba provést přeregistraci zákaznické karty v osobních údajích zákazníka v eshopu. V případě nově vydané karty u zákazníka který předtím kartu neměl se postupuje úplně stejně

Postup při zaregistrování nové karty (platí obdobně pro karty jak Snowboardel, tak Sphere):
1. přihlaš se do eshopu do svého účtu
2. klikni na zkontrolovat nebo opravit osobní údaje
3. Dole pod formulářem vidíš: Slevová karta: žádná, klikni na změnit
4. Vyber možnost Vlastním věrnostní kartu Snowboardel, nebo Vlastním kartu Sphere, podle toho jakou kartu si chceš zaregistrovat, poté zvol pokračovat
5. Vyplň kompletní čárový kód ze zadní strany karty, dej pokračovat.
6. Po úspěšném registraci si přečti oznámení a od této chvíle můžeš nakupovat za ceny s příslušnými slevami odpovídajícími typu karty (jsou označené jako „Vaše cena“)

Postup při přeregistrování staré Sphere karty na novou kartu Snowboardel (Silver nebo Gold, postup je shodný):
1. přihlaš se do eshopu
2. klikni na zkontrolovat nebo opravit osobní údaje
3. Dole pod formulářem vidíš: Slevová karta: Sphere, klikni na změnit
4. Vyber možnost Vlastním věrnostní kartu Snowboardel, dej pokračovat
5. Vyplň kompletní čárový kód z její zadní strany, dej pokračovat.
6. Po úspěšném registraci si přečti oznámení a od této chvíle můžeš nakupovat za ceny s příslušnými slevami odpovídajícími typu karty (jsou označené jako „Vaše cena“)

Důležitá poznámka: Registrace jakékoliv slevové karty v eshopu a následné využívání příslušných slev je možné POUZE pro standardní, tedy plnohodnotný zákaznický účet, při jednorázové registraci nelze kartu zaregistrovat a tedy ani pak využívat slevy. Proto všem zákazníkům kteří u nás nakupují opakovaně velmi doporučujeme zřízení standardního účtu v eshopu, nikoliv jednorázovou registraci,  poté si můžete zaregistrovat kartu a plně využívat všech výhod z toho plynoucích !!

Poznámka 1:
starou Snowboardel Shpere card prosím následně znehodnoťte, po přeregistraci přestala platit. Po výměně karty za novou Snowboardel Silver se od příštího nákupu znovu začne načítat Vás obrat, po dosažení 50.000 Kč Vám karta bude vyměněna za premiovou Gold card. Podobně prosím znehodnoťte i Silver Card, pokud dostanete novou Gold, protože ta stará Silver touto výměnou přestane platit.

Poznámka 2:
S novými kartami, kde není výše aktuální slevy přímo závislá na obratu po jednotlivých procentech, ale její výše je přesně daná typem karty (Silver nebo Gold), jsou Vaše ceny v eshopové objednávce vždy ty správné a konečné za které skutečně nakupujete a neupravují se již podle aktuálního obratu. Tento způsob je tedy pro všechny zákazníky i pro nás zcela transparentní a jasný.
Důležité upozornění: eshopová objednávka provedená se zaregistrovanou Gold kartou může být odeslána pouze na standardní adresu držitele karty, nelze jí nechat poslat na jinou adresu (jiné jméno). Prosíme dodržujte toto naprosto minimální pravidlo, požadavky na zaslání na jinou adresu nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

Poznámka 3:
Dnešním dnem (22.11.2012) končí všechny dosud platné podmínky pro Sphere karty a jsou nahrazeny novými podmínkami, které jsou detailně popsány výše.

V případě jakýchkoliv problémů či dotazů ohledně výměny starých karet za nové pište na albert.zegklitz@snowboardel.cz nebo volejte 774791604