Freeride.cz Just Ride 2015 – test Ride snowboards

Tak jako každý rok se zúčastníme akce Freeride.cz Just Ride. Těšit se můžete na testování prken a vázání Ride snowboards v režii Snowboardelu. Seznam testovaných prken naleznete na konci tohoto článku. Níže  si přečtěte podrobný popis od organizátorů z Freeride.cz.

Mnozí z vás jistě čekají na informace o letošním ročníku série snowboardových happeningů Just Ride!, které pro vás už šestým rokem přináší náš magazínFreeride.cz. Omlouváme se, že nám to trvalo trochu déle, ale potřebovali jsme si být jistí vším, co pro vás letos připravujeme. Ještě než vás začneme zásobovat podrobnými informacemi, zatím tu máme tu první a nejdůležitější – místa a termíny jednotlivých zastávek.

Letos pojedeme oproti minulým sezónám pouze 5 zastávek, pevně ale věříme, že o to budou větší a našláplejší. Postupně navštívíme největší české resorty, a to Deštné v Orlických horách (10. ledna), Špindlerův Mlýn (31. ledna), Dolní Moravu (14. února), Klínovec (21. února) a Pec pod Sněžkou (22. března).

Tři zastávky budou navíc propojené s našimi partnerskými akcemi. V Deštném a v Peci to bude Snowboard Zezula Freestyle Tour 2015, tedy Český pohár ve freestyle snowboardingu organizovaný pod záštitou asociace Czech Snowboarding. V Deštném bude Just Ride se svým kompletním programem probíhat v sobotu 10. ledna, v neděli 11. ledna se pak pojedou závody, nicméně test centrum bude otevřeno po oba dva dny, takže si i nadále budete moci půjčovat snowboardy a další výbavu. V Peci se naopak uskuteční finále poháru v sobotu a Just Ride se svým kompletním programem v neděli. Už v sobotu ale bude fungovat test centrum.

Opravdu velkou zastávku plánujeme také na Klínovci, kde se o víkendu 21. – 22. únorabudou dít velké věci. Spojili jsme totiž síly s hudebním festivalem Winter Arena, který právě v tomhle termínu proběhne v klínoveckém areálu a jeho okolí. Loňský ročník přitáhl na tisícovku fandů hudby, snowboardingu a freeskiingu a organizátoři letos očekávají až dvojnásobek. Aby taky ne, když listině headlinerů večerních koncertů vévodí taková jména jako Foreign Beggars! Věříme, že spojení Just Ride – Winter Arena pro vás bude znamenat tu nejlepší záruku, že si víkend 21. – 22. února na Klínovci užijete na plno jak přes den na kopci, tak večer v party stanu!

Neméně zajímavé ale budou i zastávky ve Špindlerově Mlýně – Svatém Petru (31. ledna), kam se opět po loňské pauze vracíme, a také na Dolní Moravě (14. února). Tam Just Ride neproběhne na legendárním Větráku, ale v Relax & sport resortu Dolní Morava na konci údolí.

Tady je zatím kompletní termínovka, takže si pečlivě pište do kalendáře:

Sobota 10. ledna // Deštné Orlických horách *
Sobota 31. ledna // Špindlerův Mlýn
Sobota 14. února // Dolní Morava
Sobota 21. února // Klínovec **
Neděle 22. března // Pec pod Sněžkou *

* Spojeno se Snowboard Zezula Freestyle Tour / Českým pohárem ve freestyle snowboardingu. Jeden den Just Ride s kompletním programem, druhý den závody, ale i demo centrum snb firem. V Deštném JR v sobotu, v Peci JR v neděli.

** Spojeno s festivalem Winter Arena 2015, kompletní program Just Ridu v sobotu, v neděli pak otevřené demo centrum snb značek.

Aktuality naleznete na Facebooku akce na tomto odkazu: https://www.facebook.com/freeride.justride

Seznam prken připravených k testování:

snowboard RIDE LIL BUCK 142
snowboard RIDE COMPACT 143
snowboard RIDE HELLCAT 146
snowboard RIDE COMPACT 147
snowboard RIDE BARETTA 148
snowboard RIDE RAPTURE 151
snowboard RIDE KINK 147
snowboard RIDE CROOK 149
snowboard RIDE BUCK UP 152
snowboard RIDE MACHETE 155
snowboard RIDE HELIX 157
snowboard RIDE MACHETE GT 158
snowboard RIDE WILDLIFE 158
snowboard RIDE ALTER EGO 159
snowboard RIDE CROOK  WIDE 154W
snowboard RIDE BUCK WILD WIDE 156W
snowboard RIDE BUCK UP WIDE 157W
snowboard RIDE BUCK WILD WIDE 159W
snowboard RIDE MACHETE WIDE 161W
snowboard RIDE BERZERKER WIDE 162W
snowboard RIDE MACHETE WIDE 164W
snowboard RIDE HIGHLIFE WIDE 168W

plakat15

Kategorie: Shop news, Snowboarding