Snowboardové novinky Ride 2013/2014 – snowboardy

Snowboardy

Nejvýraznější novinkou v produkci je pro model Sebastiana Toutanta – Buck Up. Freestylová mašina stvořená pro jeho energický styl a mega polety. Hybrid shape dodává prknu pořádnej pop a zachovává freestylovou hravost. Back Up má camber pod nohama a rocker na špičce a patce. Další vychytávkou, která dodává prknu dynamiku při odrazu, jsou PopWalls – karbonový proužky zakomponovaný do Slimewall hran. Na shapu a konstrukci prkna Seb spolupracoval s vývojovým teamem Ride, ale design je čistě jeho práce. Každá délka má svůj originální design.

Freeridové jezdce potěší nové Slackcountry. Prašanový speciál, který dokázal mile překvapit i na sjezdovce, je kompletně nový. Osvědčený High rize rocker, hodně zvedlá špička i patka, zůstal zachován, ale změnili se rozměry a konstrukce.  Nový model potěší hlavně velkonohé jezdce. Ve verzi extra wide je Slackcountry na středu široké více jak 28cm. Na trhu nenajdete podobně široké prkno. Třešinkou na dortu je snížení ceny o třetinu…

Dámy vyznávající freeride zajisté potěší nový Hellcat. Můžeme mu také říkat dámský Highlife.  Nekompromisní freeridová mašina, která drží na tvrdé sjezdovce a zároveň skvěle plave v prašanu.
Right sized u dámských prken znamená rozšíření o cca 0,5 cm oproti klasickým dámským prknům. Doporučujeme pro dámy s velikostí nohou 39 a větší.

Kategorie: Snowboarding