Ryan Sheckler vyhrál v Portlandu třetí rok po sobě Montain Dew street contest

Hlavní mega star Etnies týmu má letos našlápnuto na velice slibnou sezónu. Po loňském zranění kolene, kdy to nakrátko vypadalo, že s Ryanovou kariérou je konec, je „Shecks“ letos zpátky v ještě lepší formě než kdy dřív.

Důkazem toho je jeho vítězství na nedávném Mountain Dew street contestu v americkém Portlandu. Tenhle extrémní závod postavený z poměrně strmého downhillu, kde rideři přeskakují auta a grindují návěsy kamionů je pro tohohle Etnies ridera, který si vždycky liboval v dělání show pro publikum, jako stavěný na míru. Překážky ale neodpouští ani tu nejmenší chybu  – stačí chvilka zaváhání a drop z návěsu kamionu do strmého rádiusu může skončit nejen odřeninami, ale i zlomenými kostmi.

Vítězství Ryanovi v konkurenci např. Rileyho Havka či Curena Caplese zajistila bezchybná finálová jízda, kde v jedné sérce nasázel v neskutečné rychlosti triky jako supermanské kickflip indy přes osobní auto nebo strašlivě dlouhý backside tailslide na námořním kontejneru. To všechno s ortézou na už zmiňovaném loni poraněném koleni!!

Ryanův promodel u Etnies zvaný Marana teď najdete ve všech jeho variantách na našem e-shopu. Pokud byste rádi taky skákali přes auta jako sám Sheckler, doporučujeme variantu E-Lite. Pevná bota pro každodenní skateboarding je klasická Marana OG a pro streeťáky, kteří preferují citovky, máme i variantu Marana Vulc! V Marana Bloodline na našem shopu si vybere každý, ať už skáčete z 15 schodů nebo skejtujete na bedýnce na hřišti za barákem.

Kategorie: Skateboarding