ráhno DUOTONE Silver 200-250 SL turquoise-orange
Kód: 10063078
ráhno DUOTONE Silver 200-250 SL turquoise-orange
super kvalitní duralové ráhno, tenké trubky, moderní performance tvar
Vyberte velikost
Mohlo by se hodit
Poštovné nad 1000 Kč zdarma.
Osobní odběr na prodejně v Praze každý den 9-21 hod.
Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Popis
ráhno DUOTONE Silver SL 200-250
Nejkvalitnější duralové ráhno na trhu s rozsahem 200-250 cm, model 2020, moderní performance tvar, váha 2,95 kg. Nejlehčí ráhno na trhu ve své třídě !! exklusivní materiál AL 7075, který oproti běžně používanému duralu má o 30% větší pevnost. Díky tomu poskytuje výrobce na toto ráhno 2 roky neomezenou záruku, a to i na ohnutí !! (žádný jiný výrobce takovou záruku neposkytuje)Uplatnění neomezené záruky je podmíněné registrací produktu na webu výrobce: https://www.duotonesports.com/windsurfing/more/ask-us/warranty-registration/ , rozhodně doporučujeme registraci provést, bez platné registrace může být nadstandardní záruka odmítnuta! lepená přední koncovka a tenké ráhnové trubky (30mm) - pozor, pro přepravu nelze rozebrat !!!
zcela nová robustní přední koncovka ifront 2.0 !!:
- koncovka je otočná, tedy perfektně sedne bez ohledu na výšku zadního úvazku
- nová koncovka ifront 2.0 je o 20% lehčí než předchozí koncovka ifront a je bezkonkurečně nejlehčí přední ráhnová koncovka na trhu !!
- u ráhen Silver HD je koncovka v provedení Stiffness V1- pouze 15% vertikální flexe dává ráhnu velmi dobrý a přímý přenos síly od jezdce na celé oplachtění
- pozor, délka 200-250 má v ceně pouze SDM pad, tedy toto ráhno je určeno pouze pro použití s SDM stěžněm !! RDM pad je třeba dokoupit extra, pokud chcete ráhno používat s RDM stěžněm (u této délky to ale nemá smysl)
- průměr ráhnových trubek je 30mm
Další inovací je oval tail section - oválný tvar trubek zadních vidlí zvyšuje tuhost celého ráhna o 30% (patentované provedení) oproti staršímu modelu
Ultra tvrdý insert v potahu na vnější části ráhna, hlavně v místě ohybu, tedy tam, kde je ráhno vždy o něco opřené pokud leží oplachtění na zemi, výrazně je tím prodloužena životnost celého celého potahu.
Délky 140 a 150 mají v koncovce redukci na RDM (SDM redukci lze dokoupit)
Délka 160 má redukci na RDM i SDM
Délka 180 a 200 má redukci SDM (RDM redukci lze dokoupit)
Parametry
Barva u dod. | turquoise-orange |


Duotone Windsurfing je značkou, kterou uvedla na trh společnost Boards & More, do té doby vyrábějící stejné produkty pod značkou North sails, kterou právě Duotone nahradil. Cíle zůstaly stejné - špičkové technologie, bezkonkurenční kvalita a neustálé zlepšování. Všechny výrobní, vývojové a prodejní teamy zůstaly stejné. Také všichni teamoví jezdci se rozhodli zůstat na stejné lodi a aktivně pomáhají s vývojem a testováním nových modelů.
Poradna