paddleboard STX WS Hybrid Cruiser Family 11'2'' TEAL/ORANGE
Kód: 12517194
paddleboard STX WS Hybrid Cruiser Family 11'2'' TEAL/ORANGE
STX WS Hybrid Cruiser Family je nafukovací WindSUP paddleboard, který kombinuje klasický paddleboard s možností připojení oplachtění na windsurfing.
Vyberte velikost
Mohlo by se hodit
Poštovné nad 1000 Kč zdarma
Osobní odběr na prodejně v Praze každý den 10-20 hod.
Atraktivní věrnostní systém - slevy až 25%
Popis
paddleboard STX WS Hybrid Cruiser Family 11'2'' TEAL/ORANGE
STX WS Hybrid Cruiser Family je nafukovací WindSUP paddleboard, který kombinuje klasický paddleboarding (SUP) s možností připojení oplachtění na windsurfing. Jedná se o univerzální model určený především pro začátečníky, rodiny a rekreační jezdce, kteří chtějí maximální variabilitu využití na vodě.
Díky své délce a šířce je paddleboard krásně stabilní a uveze i dva dospělé. Paddleboard je tak vhodný jako rodinný plovák, který nabídne širokou variabilitu.
Konstrukce a materiál
-
Materiál: FXL Technology PVC – odolný a pevný dvouvrstvý materiál pro dlouhou životnost.
-
Double layered side wall – dvouvrstvá boční konstrukce přidává tuhost a zvyšuje odolnost paddleboardu.
-
Nášlapná vrstva (pad) s texturou “Honey & Gator Grip” – pohodlný, protiskluzový povrch pro jistý postoj a komfort po dlouhou dobu pádlování.
Příslušenství v základním balení:
- Nafukovací paddleboard STX
- Nastavitelné trojdílné pádlo
- Vysokotlaká ruční pumpa
- Bezpečnostní leash (kroucený)
- 3x Odnímatelná ploutev
- Transportní batoh
- Opravná sada
Technické parametry:
- Délka: 11’2”
- Šířka: 33”
- Tloušťka: 6”
- Výtlak: 285 l
- Max. nosnost: 170 kg
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parametry
| SUP Tvar | WindSUP |
| SUP Technologie | MSL Fusion - Dvouvrstvá |
| SUP Ploutvička | Slide-in |
| SUP Počet madel | 1 |
| SUP Rozměry | 11’2” x 33” x 6” |
| SUP Výtlak | 285 litrů |
| SUP Váha boardu | 9.8 kg |
| SUP Max. tlak | 20 PSI |
| SUP Max. nosnost | 170 kg |
| SUP doporučená váha jezdce | nad 75 kg |
| SUP Uchycení sedačky | Ne |
| Barva u dod. | TEAL/ORANGE |
Balení obsahuje
STX je samostatná značka pro stěžně, oplachtění, ráhna a nafukovací paddleboardy, kterou nabízí holandská firma Kubus Sports, která je u nás známá hlavně svojí populární značkou PROLIMIT. Hlavním tahákem STX jsou v posledních sezonách jsou technologicky pokročilé paddleboardy a takédětská a juniorská kompletní oplachtění na windsurfing a windSUPing.













































































































































































































































































































































































































































