paddleboard SPINERA Lets Paddle 12'4''
Kód: 12515884
paddleboard SPINERA Lets Paddle 12'4''
Nafukovací rodinný paddleboard německé značky SPINERA v klasickém Allround tvaru v moderním deisgnu.
Vyberte velikost
Mohlo by se hodit
Poštovné nad 1000 Kč zdarma
Osobní odběr na prodejně v Praze každý den 10-20 hod.
Atraktivní věrnostní systém - slevy až 25%
Popis
paddleboard SPINERA Lets Paddle 12'4''
SPINERA Let's Paddle 12'4'' je všestranný nafukovací paddleboard určený pro rekreační a zejména rodinné využití. Díky své stabilní konstrukci a odolným materiálům poskytuje pohodlnou a bezpečnou jízdu jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům. Paddleboard je vyrobený technologií High Density Dropstitch, což zajišťuje vysokou pevnost a odolnost při zachování nízké hmotnosti.
Technické parametry:
- Rozměry: 378 × 84 × 15 cm (12'4" x 33" x 6")
- Hmotnost: 9,9kg
- Konstrukce: Jednovrstvá HDD (High Density Dropstitch)
- Maximální tlak: 15 PSI
- Nosnost: 200kg
- Využití: rekreační a rodinný paddleboarding
Chytré detaily pro komfortní jízdu:
✅ Protiskluzová EVA podložka – Pohodlný a bezpečný postoj na paddleboardu.
✅ Odnímatelná Slide-In ploutev – Zlepšuje stabilitu a směrové vedení na vodě.
✅ Elastické popruhy na náklad – Praktický úložný prostor pro osobní věci.
✅ Centrální madlo – Umožňuje snadné přenášení nafouknutého paddleboardu.
✅ Integrované D-ringy pro kajakovou sedačku – Snadná proměna vašeho paddleboardu na kajak po připnutí kajakové sedačky.
Obsah balení:
- Paddleboard Spinera Let's Paddle 12.4
- Nastavitelné třídílné hliníkové pádlo
- Ruční pumpa s manometrem
- Bezpečnostní leash (popruh na nohu)
- Odnímatelná středová ploutev
- Transportní batoh pro snadné přenášení
SPINERA Let's Paddle 12'4'' je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivý paddleboard na rekreační využití, cestování i sportovní aktivity na vodě.
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Parametry
| SUP Tvar | Allround, Rodinné |
| SUP Technologie | Single Layer - Jednovrstvá |
| SUP Ploutvička | Slide-in |
| SUP Počet madel | 1 |
| SUP Rozměry | 378 × 84 × 15 cm (12'4" x 33" x 6") |
| SUP Výtlak | 360 litrů |
| SUP Váha boardu | 9.9 kg |
| SUP Max. tlak | 15 PSI |
| SUP Max. nosnost | 200 kg |
| SUP doporučená váha jezdce | nad 75 kg |
| SUP Uchycení sedačky | Ano |
Balení obsahuje
Spinera je německý výrobce paddleboardů s dlouholetou tradicí, který má bohaté zkušeností jak s paddleboardy, tak i s nafukovacími kajaky. Své paddleboardy Spinera vydává v několika produktových řadách dle použité technologie. Mimo kajaky a paddleboardy SPINERA vyrábí také příslušenství jako plovací vesty, pádla či pumpy.
Poradna
Vhodné alternativy
paddleboard GLADIATOR One 10'8'' Red RED
5 500 Kč
Balení obsahuje
paddleboard STX Cruiser 11' TEAL/ORANGE
9 999 Kč
Balení obsahuje
Naposledy prohlédnuté
paddleboard SPINERA Lets Paddle 12'4''
8 999 Kč
Balení obsahuje













































































































































































































































































































































































































































