paddleboard ABSTRACT Palma 10'0'' RUBY RUBY
Kód: 12062427
paddleboard ABSTRACT Palma 10'0'' RUBY RUBY
Allroundový paddleboard Palma od francouzského výrobce ABSTRACT s maximální nosností 115 kg.
Alternativní produkty z kategorie Allround:
Popis
paddleboard ABSTRACT Palma 10,0-32
Nafukovací paddleboard ABSTRACT Palma vyrobený v lehké jednovrstvé konstrukci. Tento SUP spadá do kategorie Allround. Je tak vhodný především pro rekreační jezdce, kteří hledají od svého plováku vysokou stabilitu. Paluba plováku je potažena protiskluzovou EVA pěnou, na přídi se nachází flexibilní lanko pro uchycení osobních věcí a na bocích najdeme kovová oka (tzv. D-ringy), které slouží k připnutí paddleboardového příslušenství, jako je například kajaková sedačka (není součástí balení).
Technické parametry:
- Délka: 10,0 / 305 cm
- Šířka: 32 / 81 cm
- Výška: 6 / 15 cm
- Výtlak: 293l
- Váha: 7,8kg
- Nosnost: do 115kg
- Maximální tlak: 15psi
Součást balení:
- Nafukovací paddleboard
- Transportní batoh na zip
- Dvojčinná ruční pumpa
- Skládací pádlo
- Středová slide-in flosna
- Leash (pojistný řemen)
ABSTRACT je značka paddleboardů spadající pod francouzkou společnost Mooving Sarl, která se na trhu s paddleboardy a vybavením k vodě věnuje již řadu let - pod tuto firmu spadají také oblíbené značky Aquadesign, Lozen nebo Delta.
Našli jste někde tento paddleboard výhodněji? Dejte nám vědět a my vám paddleboard prodáme za stejnou cenu. ZDARMA vám navíc přidáme nepromokavý lodní vak jako bonus!
Video
Parametry
| SUP Tvar | Allround |
| SUP Technologie | Single Layer - Jednovrstvá |
| SUP Ploutvička | Slide-in |
| SUP Počet madel | 1 |
| SUP Výtlak | 293 litrů |
| SUP Váha boardu | 7.8 kg |
| SUP Max. tlak | 15 PSI |
| SUP Max. nosnost | 115 kg |
| SUP doporučená váha jezdce | 65 - 85 kg |
| SUP Uchycení sedačky | Ano |
| Barva u dod. | RUBY |
Poradna
Vhodné alternativy
paddleboard PURE AIR Coast 12' Minicombo
5 999 Kč
Balení obsahuje
paddleboard F2 Sector 10'5'' BLUE
6 699 Kč
Balení obsahuje













































































































































































































































































































































































































































