Novinky Shark SUPs 2019

Na letošní sezonu si Shark Sups připravili opravdu dost novinek, který nemůžou nechat žádnýho zájemce o paddleboarding klidným. Na první pohled je jasný že se změnil design. Nová technologie tisku umožňuje vyrobit zajímavé barevné přechody. Další novinkou je nášlap. Pěnový grip je lisován za tepla, aby nepřijímal nečisty. Protiskluzové tvarování je ve tvaru loga.

SHARK-SAR-305_2019_s

Shark je také jedním z prvních výrobců používajících technologii Machine Weave. Dropstitch vlákna jsou vedena ještě ve více směrech a plováky vyrobené touto technologií netrpí na kroucení – tedy nejsou do vrtule. Celkově se zvedla tuhost, to vše při snížení váhy o dalších 10-15%. 300 litrový Allround nyní váží pouhých 8,3 Kg. V samotném PVC je totiž méně plastu a více tkaniny, tím je dosaženo super tuhosti a nízké váhy.

shark tech

Další vychytávkou je nový box na ploutvičky. U všech Sharků jsou nyní stejné boxy. Jedná se vyladěný US box (9 mm), kam flosnu nemusíte šroubovat. Pokud chcete použít klasickou šroubovací flosnu do US boxu, můžete. Další výhodou tohoto boxu je, že je uprostřed ztenčený a lze o ohnout. Tím se výrazně zjednodušilo balení paddleboardu a to především u windSUPu, který má ploutvičky 2.

Box je perfektně předveden na následujícím videu:

Kategorie: SUP - paddleboarding

Tagy: