Mike Manzoori – The cinematographer project

cinematographer-project

Kameraman Mike Manzoori je postava, která je neodmyslitelně spjatá s firmami jako Emerica, Etnies a éS. Mike stál už u zrodů tak legendárních projektů jako bylo Sheep video nebo si mnozí z vás jistě vybaví Rain or Shine s Kylem Leeperem. Mike v současné době dělá mimo jiné pro Transworld skateboarding, což jak všichni víme je nejprestižnější magazín skateboardingu současnosti.

 

Transworld Mikovi udělal prostor se detailněji představit nejen jako jeden z týmu lidí, který točí záběry pro Transworld videa, kde se pak dají dohromady záběry mnoha kameramanů. The cinematographer projekt Mika Manzooriho je video, které dává dohromady spoustu kámošů, které Mike za svoje dlouhé působení v Sole Tech kolem sebe shromáždil. Těšit se tak můžete na Etnies team ridery jako např. Jose Rojo, Kyle Leeper, éS rideři Kelly Hart, Jimmy MacDonald a i lidi, kteří v Sole tech začínali svou slibnou kariéru jako Silas Baxter Neal, Jimmy Carlin, Josh Matthews, Kellen James….no prostě spousta účinkujících.

 

Vychutnejte si Mikovu noční poetiku zámořských velkoměst, kde si skvěle hraje se světelnými efekty ulic. Má na to prostě oko a je to paráda.

Kategorie: Skateboarding