Jarní kolekce ve Snowboardelu

V obchodech v Senovážné a Butovicích jsme dokončili přestavbu na jarní sezonu. V obou obchodech jsme přesunuli zimní produkty do zadních částí a prémiová místa zaplnila nová kolekce.

Etnies

V našich obchodech naleznete největší výběr bot Etnies v Praze. Novinkou v kolekci je perfektní bota na teplé období roku – Scout. Všechny podrobnosti o této botě naleznete v podrobném testu. Další novinkou v kolekci Etnies jsou boty Fader LS, které vycházejí z dlouhodobě nejprodávanějšího modelu Fader. Eles jsou celkově subtilnější – užší špička, nevycpaný jazyk a méně polstrovaná oblast kotníku. Zachován zůstal boční design, kterému dominuje znak Etnies.

Emerica

Emerica to je skateová klasika. Jarní kolekce obsahuje mnoho klasických modelů jak s klasickou, tak vulkanizovanou podrážkou. Technickou propracovaností nad ostatní  ční model Westgate. V nejbližších týdnech naleznete na našich stránkách jejich podrobný test.

Quiksilver

Regály se plní novou kolekcí surfové značky Quiksilver. V naší nabídky naleznete jako vždy zajímavé trika, tílka, mikiny, kalhoty, kraťasy…. Naposledy si budete moci zakoupit boardshorts Kelly Slater. Podle posledních informací Kelly od Quiksilveru odchází.

Horsefeathers

V jarní kolekci Horsefeathers naleznete jako vždy kvalitní a designově vyvedené kousky. Jako jedna z mála značek vyrábí Horsefeathers nepromokavé jarní budny bez zateplení. Další zajímavostí jsou army kraťasy Foxtrot. Na sídelní město značky Horsefeather odkazuje design trika Drink Beer.

Dále v našich obchodech naleznete nové kolekce značek Roxy, ION, Smith, Electric, Dakine, Duster a dalších.

 

 

 

 

 

Kategorie: Shop news