Jarní kolekce bot ETNIES a EMERICA 2015

Zima nás letos bohužel opět tak trošku minula, takže oficiálně vzdáváme čekání na sníh a už jsme rozjeli výprodej zimního vybavení pro ty z Vás, kdo ještě jedou do Alp, nebo se chtějí předvybavit na příští rok. Mezitím nám ale na shop dorazila hromada super jarních bot od značek Etnies a Emerica. Tak se tím pojďme trošku probrat, ať víte, co Vás u nás na regálech a eshopu čeká.

Hledáte nejlepší botu na jarní procházky? Lehkou, pohodlnou a prodyšnou? Tak pro Vás máme nové barevné varianty oblíbeného Scoutu od Etniesu jak v pánské, tak i dámské variantě. Pro ty z Vás, kdo by chtěli ještě něco malinko lepšího, máme i LO-CUT SC – čili klasický Etnies design postavený na STI Evolutuion foam podrážce klasického Scoutu.

5003396010_Boty_Etnies_Lo-Cut_Sc_Black_White

Boty Etnies Lo-cut SC

Když už je řeč o LO-CUTech, pamatujete si tuhle legendární skate botu? Na dnešní poměry už byla trošku moc velká a oplácaná, takže prošla dietou, zachovala si svůj super design, prošívanou podrážku a přidala špičku z jednoho kusu, kterou při prvních jarních pokusech o ollie rozhodně nerozdrbete!

5000407020_Boty_Etnies_Lo-Cut_Brown_Gum

Boty Etnies Lo-Cut

Pokud jste trénovali na prkně i v zimě a ollie a flipy máte pořád v noze jak za mlada tak pro Vás máme nové barevné varianty Marany – nejodolnější skate boty vůbec.

5003209010_Boty_Etnies_Marana_Black_Gum_Grey

Boty Etnies Marana

 

Hodně hezky vypadá taky nový Jameson E-LITE:  materiál v podrážce je ideální na jaro jak na skejtování tak i běhání za holkama. Díky E-LITE Vás rozhodně z ani jednoho nebudou bolet nohy!

5000733030_Boty_Etnies_Jameson_2_E-Lite_Navy_White_Gum

Boty Etnies Jameson 2 E-LITE

Pokud na skejtování moc nejste a holky pozorujete spíš s pivem v ruce ze zahrádky, tak je pro Vás ideální Etnies Corby – jednoduchá pohodlná bota, díky který se možná nebudete jen vy otáčet za holkama, ale i ony za vámi!

5003389010_Boty_Etnies_Corby_Black_White

Boty Etnies Corby

Podobnou botu na brouzdání mezi hospodama máme v nabídce i od Emericy – jmenuje se Wino Cruiser, takže jak název napovídá, je to i ideální záležitost na vození se na cruiseru nebo longboardu v parku nebo mezi hospodama.

5003442010_Boty_Emerica_Wino_Cruiser_Black_White

Boty Emerica Wino

Ortodoxní skateři ale u Emericy sáhnou spíš po novém Lacedu, který na první pohled vypadá dost podobně jako Wino Cruiser, ale má lepší cupsole podrážku a gumové stabilizační pásky na jazyku, takže ideální citovky, co vydrží a navíc vypadají sakra dobře.

5000133080_Boty_Emerica_The_Romero_Laced_Burgundy_Gum

Boty Emerica The Romero Laced

A poslední novinkou je návrat oblíbených Reynolds Cruiserů. Pro letošek je Cruiser opravdu bota na chození a cruising než na skateboarding jak tomu bylo dřív. Každopádně ale už nemá vulkanizovanou podrážku, ale speciální pěnu podobnou Scoutu od Etniesu, takže naváží skoro nic!

5003457010_Boty_Emerica_The_Reynolds_Cruiser_Black_Grey

Boty Emerica The Reynolds cruiser

Takže tolik několik málo slov o pár modelech z jarní kolekce. Bylo by na dlouho, než bychom popsali každou botu, tak se radši mrkněte sami na ESHOP, nebo se stavte za námi na krámě v Galerii Butovice a my Vám to všechno odvyprávíme osobně!

Kategorie: Fashion, Skateboarding