Hledáme zaměstnance

Hledáme zaměstnance, který se vyzná v námi prodávaných sportech – snowboarding, windsurfing, kiteboarding, paddleboarding, skateboarding, freeskiing. Potřebujeme lidi, kteří dokáží poradit našim náročným zákazníkům.

Jaké pozice chceme obsadit?

brigádník – náplní práce je především prodej v našem kamenném obchodě. Vhodné pro studenty středních a vysokých škol. Pracovní doba především v odpoledních hodinách a o víkendech.

prodavač - náplní práce je prodej v kamenném obchodě a expedice eshopů. Naši prodavači se též účastní organizace různých akcí – testy, závody apod. Pracovní doba dle rozpisu směn (cca 17 dnů v měsíci). Motivační ohodnocení v závislosti na výkonu jednotlivce i celého obchodu. Vhodné i pro absolventy.

administrátor eshopu - náplní práce je řízení expedice objednávek, komunikace se zákazníky (mail, telefon, online chaty), příprava položek pro eshop. Běžná pracovní doba. Možnost profesního růstu. Motivační ohodnocení v závislosti na výkonu eshopu. Požadujeme schopnost kvalitní komunikace se zákazníkem osobní i psanou formou. Základní znalost AJ. Přehled o námi prodávaných produktech. Vhodné i pro absolventy.

V případě zájmu o práci ve Snowboardelu pošlete motivační dopis a strukturovaný životopis na mail info@snowboardel.cz

 

Kategorie: Shop news