Co je nového u Ride Snowboards na sezonu 2015/16

Snowboardy:

Burnout – nový Jake Welch promodel  vychází z desky Buckup. Tvarově je prkno stejné, jen by mělo být trochu měkčí a hravější. Nový design uchvátí propracovaností detailů.

Designu Burnoutu je opravdu “americký”:

burnout

Alter Ego – nově je u tohoto prašanového modelu možno zakoupit variantu WIDE – třikrát hurá. Rozeplý Split Tail dělá z AlterEga dokonalou zraň v prašanu . V případě, že split tail zapnete, Alterego se chová stejně jako běžné allmountain prkno.

Detail rozpelého split tailu:

alterego-detail

 

Berzerker – promodel Jake Blauvelt. Nový tvar špičky a patky oceníte především v měkkém sněhu a prašanu. Konstrukce a tvar vychází z ozkoušeného staršího modelu, který patří k bestsellerům v ČR.

Helix – většině jezdců dělá problém projet backside oblouk stejně jako ten frontsidový. Ride přichází s novinkou, která tento nešvar řeší. Zapomeňte na to, že prkno má špičku a patku. Helix má frontsidovou a backsidovou hranu. Podle toho jestli jste goofy nebo regular máte předek vpravo nebo vlevo. Backsidová hrana má kražší radius a tím pádem je průjezd backsidovým obloukem hračka.

Popis zajímavého tvaru Helixe:

helix

Kink – v katalogu je napsáno „All new EVERYTHING“. Prostě komplet nový prkno do parku nebo blbnutí na sjezdovce a  streetu. Tvrdost 2 – v tomto případě spíš měkkost 2 odpustí chyby při dopadech a při různých rotacích. Bytelná kontrukce je tady samozřejmostí.

OMG – aneb dámský Helix.  Asymetrický tvar, ale symetrická jizda. Díky kratšímu radiusu zadní hrany zatočíte stejně na backside jako na frontside.

Popis zajímavého tvaru “koblížku” OMG:

OMG

Prkna bez změn v technologiích a tvarech pouze s novým designem: Highlife UL, Machete GT, Buckwild, Machete, Wild life, Crook, Manic, Agenda, Hellcat, Compact, Baretta a Rapture.

Snowboardové boty:

Trident – nový připracovaný skelet. Boty jsou ještě lehčí než starší model. Trojité boa utahování zafixuje Vaši nohu naprosto dokonole. Pozor při přezouvání do běžné zimní obuvi – bude Vám připadat těžká….

Insano – každoroční bestseller mezi pánskými botami prošel zásadním redesignem. Nový střih boty šetří váhu a zlepšuje životnost. Nejzásadnější novinkou je ovšem podrážka. Ta vznikla ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími. Michelin vyvinul pro Ride protiskluzový vzorek a speciální směs gumy. Teď už neuklouznete ani na čistém ledě (bez záruky ).

michelin

Cadence – dámské Insano. Podrážka Michelin peak sole je použita i u bot určených dámám. Oproti pánským Insanům je střih boty přizpůsobem dámským tvarům nohy.

Vázání:

Bez technických změn. Vázání jsou barevně laděné k nové kolekci prken. V našem eshopu se snažíme u prken doporučovat vhodný typ a barvu vázání.

 

Celou naší nabídku od značky Ride naleznete na tomto ODKAZU.

Kategorie: Snowboarding