Co dělá Winder, když nefouká?

Wake je jako můj brácha!

 

Není vítr, není prdel:

Asi se mnou budete souhlasit, když řeknu, že příležitostí na windsurfing v česku moc není. Jedna z vodních alternativ, která mě a bráchu (Lukáše) vzala, je cable wakeboard! Ještě lepší, když to máte 10 minut od baráku a můžete šredit každý den s mega pohodovýma lidma, když zrovna není bouřka nebo výpadek proudu a když vám to ještě síla dovolí.

 

Není vítr, bude prdel:

Bylo to vloni, kdy jsem přijel po měsíčním tripu z Egypta, kde jsme s Liborem hodně slušně pojezdili na ws a po návratu mi chyběl nějakej ten shred! Na WS to moc nebylo, a tak jsme začali navštěvovat wakepark v Chomutově. Trvalo to asi půl jízdy, než jsme se do waku zamilovali. Vzhledem k tomu, že sporty jako WS,SNB,WAKE,KITE,SUP jsou si dost podobný, čekali jsme, že by to mohlo jít…a docela si to šlo!

 

Věštba, jak vod Jolandy:

Letos konstalace hvězd byla jasná! Pořídit pořádnej wake na imprůův, koupit sezóní permici, voblíct hadry od PROLIMITu a ject si bomby!

 

Si fakt dovolí:

Do našeho prvního závodu jsme se přihlásili na domácím spotu v Chomutově v rámci jednoho z kol „mistrovství české republiky za vlekem ve wakeboardingu a wakeskatingu“, který se jel 6.9.2014. Jako neregistrovaní závodníci jsme se přihlásili do závodu mezi neregistrované (u české asociace wakeboardingu). Se závodama jsme neměli žádné zkušenosti, takže to pro nás byla celkem lekce.

 

Závod more:

Po kvalifikaci se jelo už samotné finále, kde každý rider projížděl část bodované trati s překážkami, které musel pošredit do stylu, aby se porotě trefil do noty!

Moje první jízda dost nadchla, po té, co jsem se rozštípal hned u druhýho slejdu přímo na držku. Ve druhém kole, už to bylo lepší…na slajdkách si šlo boro trochu s lehkým pressem, po kterých následoval backroll, jednička na kickru a můj nej trik tantrum (beko vzad).

 

Placka neny, ale tobrý tó!:

Po odjetých finálových kolech jsem (moje černota) skončila nakonec na 4.tém místě a brácha (jeho nařachanstvo) hned za mnou na 5.tém.

Na přikrášlenou nějaký foto.

Přístí sezónu se do toho chceme obout ještě víc, tak uvidíme, jak to dopadne J

Díky všem felákům, co nám raděj, jak to zabít a díky za podporu –  PROLIMIT 

Nabídku produktů Pro-limit naleznete ZDE.

 

Aloha, Radek „Winder“ Procházka

Kategorie: Wakeboarding, Windsurfing