32 – ThirtyTwo zpět na scéně

ThirtyTwo hlásí návrat na trh. Po několikaleté pauze naleznete boty 32 opět v obchodech v ČR. Pro ty, kterým značka 32 nic neříká, pár dat. Tato značka snowboardových bot byla založena v roce 1996 firmou Sole tech. Sole tech. není žádnou korporací, ale skate firmou stále vlastněnou zakladatelem Pierre Andre Senizergues. Dalšími značkami v jejím portfoliu jsou Etnies, Emerica, éS a Altamont.  Na vývoji bot 32 ve velké míře pracuje team riderů, kteří nenavrhují pouze barevné kombinace. Stačí zmínit pár jmen a musí být každému jasné, že ThirtyTwo team patří k opravdové špičce – Jeremy Jones, JP Walker,  Scott Stevens, Joe Sexton,  Chris Bradshaw… 32 je průkopníkem v použití thermo vložek, které se tvarují podle nohou jezdce.  Jako první použili také ultralehké podrážky z STI Evolution Foam. ThirtyTwo je prostě ve světě snowboardingu pojem.

 

Výběr nejoblíbenějších modelů 32 pro sezonu 2016/17:

 

Focus Boa – nejlepší boty v nabídce s dvojitým utahování Boa. Vnitřní vložka LEVEL 3 je tepelně tvarovatelná. Dvojí hustota pěny zaručí dokonalou oporu na potřebných místech. Externí vnitřní šněrování vám dokonale stáhne nohu. Vnější Boa Heel Support dokonale zajistí patu na svém místě. Díky své tuhosti je tato bota určena zkušeným jezdcům.

mens_boty_thirty_two_focus_boa_black

TM-TWO – u tohoto modelu znamená TM v názvu TEAM. Ano tato bota je nejoblíbenější u teamriderů.  Vnitřní vložka LEVEL 3 je tepelně tvarovatelná. Dvojí hustota pěny zaručí dokonalou oporu na potřebných místech. V podrážce naleznete Systém G2 Gel, díky kterému budete dopadat jak do peřinky.

mens_boty_thirty_two_tm-two_green

 

Lashed Boa – bestseller v novém kabátě.  Bota Lashed je pověstná svojí nízkou váhou a perfektním střihem, který padne snad každému. Středně tvrdá bota je velmi pohodlná, ale zároveň poskytuje dostatečnou oporu.  Váhou se blíží Lashed běžné obuvi, takže až se po ježdění přezujete nepocítíte žádný rozdíl.

mens_boty_thirty_two_lashed_boa_black

 

STW Boa – u tohoto modelu naleznete skvělý poměr výkon cena. Superrychlé utahování BOA, lehká podrážka z STI evolution Foam a a thermo vložka s vnitřním šněrováním dělá z této boty ideální volbu.

mens_boty_thirty_two_stw_boa_black

 

Binary Boa – boty určení pro zkušené snowboarďačky s dvojitým Boa utahováním.


wmns_boty_thirty_two_binary_boa_black

 

Lashed Boa – dámský bestseller v novém kabátě.  Středně tvrdá bota je velmi pohodlná, ale zároveň poskytuje dostatečnou oporu.  Váhou se blíží Lashed běžné obuvi, takže až se po ježdění přezujete nepocítíte žádný rozdíl. Pro dámy se Lashed prodává i ve velmi atraktivních barvách.

wmns_boty_thirty_two_lashed_boa_pink

 

STW Boa – dámská varianta tohoto modelu naleznete skvělý poměr výkon cena. Superrychlé utahování BOA, lehká podrážka z STI evolution Foam a a thermo vložka s vnitřním šněrováním a teplým chlupem dělá z této boty ideální volbu.

wmns_boty_thirty_two_stw_boa_mint

 

Kategorie: Snowboarding