Půjčovna nafukovacích paddleboardů a windsurfů

paddle

Půjčovna paddleboardů

V naší půjčovně půjčujeme velmi kvalitní paddleboardy značky Shark Sups. Páteř naší nabídky tvoří model Allround 10, který patří mezi nejuniverzálnější SUP boardy na trhu. Půjčený paddleboard dostanete zabalený v batohu, včetně pádla, pumpy, pojistného řemenu a návodu na používání. V případě, že se po dovolené rozhodnete, že už bez SUP nemůžete být, odečteme Vám cenu půjčení z ceny nového paddleboardu. Pro sezonu 2017 jsme rozšířili množství plováků v půjčovně na celkem 50 kousků, přesto doporučujeme, si před dovolenou SUP zarezervovat. Na konci tohoto článku je jednoduchý dotazník. Po jeho vyplnění se Vám obratem ozveme s nabídkou.

Ceník půjčení paddleboardu:

1 den = 400 Kč

víkend pá-po = 600 Kč

týden pá-po = 2300 Kč

2 týdny pá-po = 3500 Kč

Ve Snowboardelu v Galerii Butovice půjčujeme pouze na celé dny. Pokud si chcete paddleboarding vyzkoušet na kratší čas, využijte Paddleboard Centrum Džbán.


 

windsup

Půjčovna nafukovacího windsurfu/windSUPu

V naší půjčovně půjčujeme velmi kvalitní windSUPy značky Shark Sups a nafukovací plachty Arrows Irig. Páteř naší nabídky tvoří model Windsurf 10, který patří mezi nejuniverzálnější windSUP boardy na trhu. Plachty máme ve velikstech XS (děti do 6ti let), S (pro postavu 120-145cm), M (140-180cm) a L (175-200cm).  Půjčený nafukovací windsurfový komplet dostanete zabalený v batohu, včetně pádla, pumpy, pojistného řemenu, jezdce pro spojení plachty a pkna, návodu na používání. V případě, že se po dovolené rozhodnete, že už bez windSUPu nemůžete být, odečteme Vám cenu půjčení z ceny nového windSUPu. Pro sezonu 2017 jsme rozšířili množství plováků v půjčovně na celkem 20 kousků, přesto doporučujeme, si před dovolenou vybavení zarezervovat. Na konci tohoto článku je jednoduchý dotazník. Po jeho vyplnění se Vám obratem ozveme s nabídkou.

Ceník půjčení windSUP kompletu:

1 den = 700 Kč

víkend pá-po = 1000 Kč

týden pá-po = 3990 Kč

2 týdny pá-po = 5990 Kč

Ve Snowboardelu v Galerii Butovice půjčujeme pouze na celé dny. Pokud si chcete paddleboarding vyzkoušet na kratší čas, využijte Paddleboard Centrum Džbán.


 

V případě zájmu o zapůjčení paddleboardu nebo  WS kompletu vyplňte krátký dotazník:

Co si chci půjčit?

Kdy si to chci půjčit?

Vaše výška a váha

Vaše jméno

Vaš email

Vaš telefon

Poznámka


Provozní řád a kompletní ceník půjčovny je uveřejněn v kamenném obchodě Snowboardel, Galerie Butovice, Radlická 117, Praha 5. Při paddleboardingu a windsurfingu vždy používejte pojistný řemen (leash) a záchranou vestu. Děti musí být při paddleboardingu a windsurfingu vždy pod dozorem dospělé osoby. Do půjčovného se nepočítá den vyzvednutí (po 15té hodině) a den návratu (do 12ti hodin). Rezervace je platná až po zaplacení rezervačního poplatku v hodnotě 20% půjčovného minimálně 500 Kč, který bude odečten od celkového půjčovného. Vratná záloha pro paddleboard je stanovena na 8000 Kč a u windSUP kompletu na 15000 Kč. Zálohu je možné zaplatit kartou. Po úhradě zálohy a celkového půjčovného předem na BÚ, je možné zaslání přepravní službou PPL.

Na půjčovné lze uplatnit Snowboardel card. Silver = 15% sleva, Gold = 25% sleva.

Odečtení půjčovného z ceny nového paddleboardu, windsupu, Irigu:

  • půjčovné odečítáme z ceny nově zakoupeného produktu do 7 dnů od vrácení půjčené věci
  • kupovaný produkt musí být stejného druhu jako ten zapůjčený (půjčovné za paddleboard odečteme z ceny nového paddleboardu, nelze irig/paddleboard, komplet windsup/irig)
  • Snowboardel card platí i na tento případ – např. z ceny nového paddleboardu bude odečtena sleva na Silver card 15% a následně ještě půjčovné